Raft Survival Ocean Nomad Tezgâh Nasıl Yapılır?

08 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 45 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma oyunudur. Tezgâhta bandajlar, bezler, kıyafetler vb. için bez üretebilmenizi sağlar.

Tezgâh Ana Şablon:

  • İki adet metal külçe
  • Dört adet özel ahşap tahta
  • On adet metal plaka

Metal külçe, cevherin fırında eritilmesi sonucu elde edilir. Metal külçe elde etmek için iki adet cevher ve iki adet kömür ile dört dakika kırk saniyenizi harcayarak bir adet metal külçe elde edebilirsiniz.

Ahşap tahta, bir kütükten kaba işlenmiş plakalardır. Atölyede dört adet odun ve iki dakika ile bir adet ahşap tahta üretebilirsiniz.

Metal külçeden yapılmış plakalar. Ek olarak atölyede dört adet önemsiz maddesi ile bir dakika otuz saniye içinde bir adet metal plaka üretebilirsiniz.

Tezgâhta Üretilebilecek Malzemeler Nelerdir?

  • Bez
  • Halat
  • İşlenmiş Kumaş

Bez, adalardan ve denizden elde edebilirsiniz. Bina istasyonlarında ve yapımında kullanabilirsiniz. Ek olarak tezgâhta dört adet saz ve iki dakikanızı harcayarak bir adet bez elde edebilirsiniz.

Halat, kumaş parçalarının çok sıkı bir şekilde birbirine bağlanması ile oluşmuştur. Ek olarak üretebilmeniz için tezgâhta altı adet saz ve üç dakika ile bir adet halat elde etmeniz mümkündür.

İşlenmiş kumaş, dokuma tezgâhı istasyonunda üretilir. İşlenmiş kumaş karmaşık işlemler ve yapılarda kullanılır. Bu duruma ek olarak işlenmiş kumaş üretebilmeniz için altı adet saz ve iki adet beze ihtiyacınız var.

Tezgâh Nasıl Üretilir?

Metal külçe, ahşap tahta ve metal plakayı çantanıza ekleyin. Ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Açılır menüden üretim kategorisine tıklayın daha sonra tezgâhı bulun ve Mouse sol tuş ile bir kez tıklayın ekran sağ tarafında üretim için tezgâh görünecek gerekli bileşenleri sağlıyorsanız yarat butonuna tıklayın ve adanızda herhangi bir boş yere ekleyin.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar