Stranded Deep Nefes Arttırıcı

12 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 45 saniye

Stranded Deep oyunu aslında size diyor ki oyunda ilerlemek istiyorsan risk almak zorundasın demekte. Batıklara dalmak sizi oyunda çok ileri taşımaktadır. Batıklara dalarak odun konteynırda toplamak zorundasınız bunun sebebi ise diğer adalara malzeme toplamaya gittiğinizde fazladan depolamaya ihtiyacınız olacak. Damıtıcı, helikopter ve sal motoru yapmak içinde dalış yapmanız gerekmektedir. Oyunda kil su altında olduğu için ve killerin hepsini almak tek bir nefes de mümkün olmuyor tek nefesle dal çık yapmak kazılan killeri de kaybetmenize yol açabiliyor. Nefes arttırıcı size tek bir dalış da normal kapasitenizin üç katını sağlar. Su yüzeyine çıkınca nefes arttırıcıda bitmiş oluyor.

Nefes Arttırıcı Ana Şablon:         

  • Mayasil otu.
  • Hindistan cevizi matara.

Mayasil otu ile nefes arttırıcı yaparsınız. Mayasil otu neredeyse her ada en az iki tane olmaktadır.

Hindistan cevizi matara için bir tane palmiye ağacından Hindistan cevizi alın daha sonra dört tane lifli yaprak ile bir tane halat yapın ‘C’ tuşuna uzun basılı tutarak açılır menüden Hindistan cevizi matara yapın.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin ardından ‘E’ tuşuna basın menü açılacak daha sonra ’Q’ tuşuna basın tüketim maddeleri menüsü açılacak nefes arttırıcıya tıklayın ve üretim tamamlanınca çantanıza otomatik eklenecektir.

 

Nefes Arttırıcı Kullanımı:

Nefes arttırıcıyı elinize alın tam deniz kıyısına ya da salınızın üstünde olun ardından Mouse sol tuşuna tıklayarak için nesne kaybolacak ve okyanusa dalın nefes için belirtilen mavi bar daha yavaş bir şekil düşecek tek seferlik hakkınız olduğu için bu süreyi iyi kullanmanızda fayda var. Barı sürekli olarak kontrol edin sadece nefesi arttırıyor bardaki mavi renk tükenirse boğularak ölürsünüz oyun burada bitmiş olur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar