Medieval: Total War Hileleri

30 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika

Medieval: Total War hilelerini oyun esnasında veya savaş esnasında klavyedeki bazı tuşlara basarak etkinleştirebilirsiniz.

Para Hilesi: Oyun sırasında CTRL + X tuşlarına basarak belli bir miktarda altın kazanabilirsiniz. Bu hile genellikle kampanya haritasında çalışır.

Birimleri Hızlıca Tamir Etme: Birimlerinizi savaştan sonra hızlıca tamir etmek için, birimlerinizi şehrinizde konuşlandırın ve CTRL + ALT + F tuş kombinasyonunu kullanın.

Birimleri Hızlıca İyileştirme: Yaralı birimlerinizi hızlıca iyileştirmek için, birimlerinizi şehrinizde konuşlandırın ve CTRL + ALT + R tuş kombinasyonunu kullanın.

Birimleri Hızlıca Doldurma: Birimlerinizin sayılarını hızlıca maksimuma çıkarmak için, birimlerinizi şehrinizde konuşlandırın ve CTRL + ALT + L tuş kombinasyonunu kullanın.

Tüm Binaları Hızlıca Tamir Etme: Şehrinizdeki tüm binaları hızlıca tamir etmek için CTRL + ALT + D tuş kombinasyonunu kullanın.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar