Empire Total War Hileleri

30 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika, 18 saniye

Empire Total War hilelerini kullanabilmek için oyun esnasında konsolu açmanız gerekir. Konsol penceresini ESC tuşunun altında yer alan é tuşuna basarak aktif edebilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki hile kodlarını yazarak etkilerini kazanabilirsiniz.

add_money Miktar - Miktar kadar para ekler.
process_cq "building_name" - Seçilen şehirdeki inşaat kuyruğuna yapı ekler (building_name, eklemek istediğiniz yapının adı olmalıdır)
auto_win attacker/defender - Savaşı kazanmak için kullanılır
create_unit "city or character name" "unit ID" X - Birim eklemek için kullanılır (city or character name, birim eklenecek olan yerin adı, unit ID, eklemek istediğiniz birimin kodu, X, eklenen birim sayısı)
give_trait_points "character id" X - Karaktere özellik puanı verir (character id, karakterin kimliği, X, vermek istediğiniz puan sayısı)
campaign_stats - Kampanya istatistiklerini gösterir
date Y M D - Oyunun tarihini değiştirir (Y, yıl; M, ay; D, gün)
diplomacy_mission "mission key" - Diplomatik görevleri tamamlamak için kullanılır (mission key, tamamlamak istediğiniz görevin adı)
toggle_fow - Harita üzerindeki sis perdesini açar veya kapatır
capture_settlement "settlement name" - Seçilen şehri ele geçirmek için kullanılır (settlement name, ele geçirilmek istenen yerin adı)
kill_character "character id" - Seçilen karakteri öldürür (character id, öldürülmek istenen karakterin kimliği)
list_traits - Tüm özellikleri gösterir
list_units - Tüm birimleri gösterir

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar