Medieval 2 : Total War Hileleri

30 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika, 38 saniye

Medieval 2 : Total War hilelerini kullanmak oldukça kolaydır. Oyun içerisinde konsolu açmak için é tuşuna yada ~ (tilde) tuşuna basın ve aşağıda yer alan hile kodlarını girin.

toggle_fow - Haritadaki savaş sisini kaldırır. Tekrar yazdığınızda etkisini kaybeder ve savaş sisi tekrar açılır.

add_money 5000 - Ekonominize 5000 altın ekler. Miktarı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

process_cq Yerleşke Adı - Verdiğiniz yerleşke adına ait şehirdeki bütün inşaat sırasını anında tamamlar, örnek kullanımı process_cq London.

add_population Yerleşke_adı Miktar - Kodu yerleşke adı ve miktar arasında birer boşluk olacak şekilde girerseniz o şehire o miktarda nüfus eklemesi gerçekleştirir, örnek kullanımı add_population London 100

character_reset - Haritadaki tüm karakterlerinizin hareket kabiliyetini sıfırlar ve yeniden hareket ettirebilirsiniz. Turn bitirmeden istediğiniz miktarda bu kodu kullanabilirsiniz.

give_trait Karakter_Adı Trait_Özelliği Trait_Leveli - Belirttiğiniz isimde bir karakter oluşturmayı sağlar.

Örnek olması açısından Medieval 2 Total War karakter Trait özellikleri;

Yönetim Özellikleri: Şehir yönetiminde etkili olan özelliklerdir. Örneğin, "GoodAdministrator" veya "FinanciallyInept" gibi özellikler, bir şehrin gelirini ve kamu düzenini etkiler.

Diplomatik Özellikler: Diplomatlar ve casuslar için önemli olan özellikler. "Influence" veya "Subterfuge" gibi özellikler, diplomatik görevlerin başarısını etkiler.

Kişisel Özellikler: Karakterin kişisel davranışını ve karakterini yansıtan özellikler. Örneğin, "Drunkard" (sarhoş), "Chivalrous" (şövalyece) veya "Coward" (korkak) gibi özellikler, karakterin davranışını ve diğer karakterlerle etkileşimini etkiler.

Dini Özellikler: Karakterin dini inançları ve dini liderler üzerindeki etkilerini gösteren özellikler. Örneğin, "Pious" (dindar) veya "Heretic" (sapkın) gibi özellikler, dini konulardaki etkinliği belirler.

Askeri Özellikler: Askeri liderlik ve savaş kabiliyeti ile ilgili özellikler. Örneğin, "SiegeExpert" veya "CavalryCommander" gibi özellikler, belirli savaş durumlarında avantaj sağlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar