Farmer's Dynasty Yeni İnşa Malzemeleri Satın Almak

01 Şubat 2022 0 Yorum 1 dakika, 55 saniye

Oyuna başladığınızda çiftlik binalarınız oldukça kötü ve bakımsız. Onları onararak bir süre idare edebilirsiniz fakat yenilemek çiftliğinizi daha hoş bir görünüme kavuşturabilir. Yenilemek için gerekli materyalleri ise haritada bulabileceğiniz Bina Deposu noktasından temin edebilirsiniz.

Yukarıdaki harita görselinde çiftliğinizin konumuna en yakın bina deposu noktası belirtilmiştir. Peki bu noktadan neler satın alınabilir? 

Eski ahşaplarınızı yenilemek için Ahşap plaka satın alabilirsiniz. Daha sonra onu daha dayanıklı yapabilmek için Ahşap cilası satın alabilirsiniz.

Tuğla ve delikli tuğlaları yenilemek için yine buradan satın alabilirsiniz. Yeniledikten sonra binanın rengini değiştirmek için rengarenk beton sıva satın alabilirsiniz.

Çiftlik evi içi için ince ve kalın sıva satın alabilir, iç dekorunuzu hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Binalarınızın çatıları için çakıl, kiremit, padavra, metal levha, çatı saçı veya bitümlü çatı malzemesi satın alabilirsiniz.

Fayans yine bina içinde yapmak istediğiniz alanlar için satın alabileceğiniz malzemeler arasında yer almaktadır.

Satın Alma işlemi ve Sonrası

Bina deposu noktasına mutlaka bir araç ile gidin örneğin pikap. Çiftliğinizde de bir traktör veya biçerdöver olması durumunda bu size sürekli git gelden kurtaracaktır. Satın almak için Bina deposu içerisine girip, malzemelerin yanına ilerleyerek E tuşu ile satın alabilirsiniz.

Satın aldıktan sonra almış olduğunuz malzemeler Bina deposu çıkış noktasında sizi bekliyor olacak. Buraya yaklaşarak E tuşu ile kullanmak üzere üzerinize almalısınız.

Daha sonra haritayı açarak çiftliğinizde kullanılabilir bir araca tıklayarak gidin.

Böylece çiftliğe dönmüş olacaksınız. Elinizdeki malzeme 100 birim kadardır. Malzeme tükendiğinde aynı yöntem ile bina deposuna giderek malzeme satın alıp tekrar aynı yöntem ile çiftliğe dönüş yapabilirsiniz. Son olarak TAB tuşu ile aldığımız malzemeyi kullanılabilir kılalım ve istediğimiz binaya uygulayalım.

Böylece binalarını istediğiniz gibi yeniden yapılandırabilirsiniz. İyi oyunlar !

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar