Stranded Deep Köpek Balığı Savar Nasıl Yapılır?

13 Ocak 2021 0 Yorum 2 dakika, 15 saniye

Stranded Deep oyun için en büyük düşmanlarından birisinden geçici olarak kurutulabiliyorsunuz en güzel özelliklerinden birisidir. Köpek balığı savar geçici etki verir ama süreyi iyi kullanırsanız bir sürü batıklardan eşya toplayabilirsiniz.

Köpek Balığı Savar Ana Şablon:

  • Aslan balığı.
  • Panzehir.
  • Hindistan cevizi matara.

Aslan balığını elinize zıpkın veya ilkel balık mızrağı alıp okyanusa dalıp aramanız gerekmektedir. Daha sonra balığı aramanız gerekmektedir. Aslan balığı dikenli bir görünüme sahiptir. Oyun içi zehirli bir balıktır. Sizi gördüğünde dikenler birbirinden açılır ve daha fazla yaklaşırsanız sizi zehirler. Dikkatli olmanızda fayda var. Okyanus da biraz dalıp bulamadıysanız bir nefes arttırıcı içip saat on bir gibi dalış yaparsanız güneş ışıkları okyanusu aydınlatır görmeniz daha kolay olur. Bu sefer avlamanız kolaylaşır. Serinlemek için okyanusa  girdiğinde ilkel balık mızrağı çantanıza alın şans eseri denk gelirseniz fırsatı kaçırmamış olursunuz. Balıkları yakaladıktan sonra çantaya almak için Mouse sol tuşuna tıklayın çantanıza ekler yakaladığınız balığı.

Köpek balığı savar için iki tane Hindistan cevizi matara ihtiyacımız olacak yapmak için bir palmiye ağacından iki tane Hindistan cevizi matara alın daha sonra sekiz tane lifli yaprak ile iki tane halat yapın ardından ‘E’ tuşuna basın tüketim maddeleri menüsünden Hindistan cevizi matara yapın.

Panzehir yapmak için bir tane pipi bitkisine bir tanede Hindistan cevizi mataraya ihtiyacınız olacak. Pipi bitkisi adalarda en az bir tane olur ama zeminleri ve otların içine çok iyi bakmanız lazım tavsiyem tüm adada toplama işlemi bitince her yer görünür olay adayı birkaç kez turlayın bu şekilde keşfetmeniz daha kolay olmaktadır.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin ardından ‘E’ tuşuna basın daha sonra ‘Q’ tuşuna basın tüketilebilir maddeler menüsü açılacak. Oradan köpek balığı savar seçin üretildikten sonra çantanıza eklenmiş olacak.

 

Köpek Balığı Savar Kullanımı:

Köpek balığı savarı elinize alın ve Mouse sol tuş tıklayarak için ardından okyanusa girin. Bu tek seferliktir kullandıktan sonra çantanızdan silinir. Köpek balığı savar oyun için on iki saat etkisi vardır başlangıç saatini aklınızda tutmakta fayda var. Bu eşyanın yanında bolca nefes arttırıcı üretirseniz birçok alanda işinize yarar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar