Transport Tycoon Deluxe - Kara Yolu için Hat Oluşturma

14 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika, 17 saniye

Nakliyat şirketi oyunu Transport Tycoon Deluxe yeni başlayanların bir taşıma rotası oluşturma konusunda fikri yoksa videolu olarak öğrenmeniz için kısa bir video oluşturduk. Karayolu ile şehirleri birbirine bağlayarak yolcu, posta taşımacılığı yapabilirsiniz. Yine haritada yer alan hammadde ve fabrikalar arasında yol bağlantısı yaparak malzeme taşımacılığı gerçekleştirebilirsiniz.

Fabrikalarda ürettiğiniz eşya, gıda gibi ürünleri şehirlere taşıyarak hem gelir elde edip hem de şehirlerin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Bir karayolu hattı oluşturmak için adım adım ;

  • Taşımayı gerçekleştireceğiniz 2 nokta arasında bağlantı (yol,demiryolu) sağlayın.
  • Araçları satın alıp, daha sonra tamir, bakım-onarım ve yenileme için depo inşa edin.
  • Taşıyacağınız içerik için garaj inşa etmelisiniz. Örneğin yolcu taşımak istiyorsanız iki şehir merkezine de birer otobüs durağı, posta taşımak için yine iki şehir merkezine birer adet kamyon garajı inşa etmeniz gerekiyor.
  • Depodan araç satın alarak rota bölümüne girin.
  • Taşımaya başlangıç noktasını eklemek için önce ekle butonuna daha sonra garaj/otobüs durağına tıklayın.
  • Taşımanın bitiş noktasına yine ekle butonuna tıklayıp ardından garaj/otobüs durağına tıklayın.
  • Araçları çalıştırın ve taşımacılık şirketinizi daha nasıl geliştirebilirsiniz bu konu hakkında fikirlerinizi geliştirin.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar