Raft Survival Ocean Nomad Montaj Tablosu Nasıl Yapılır?

12 Şubat 2021 0 Yorum 2 dakika, 20 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Montaj tablosu, sal üstündeki yapıları iyileştirmek ve geliştirmek için gerekli olan elektronik cihazları üretmek için bir istasyondur.

Montaj Tablosundaki Üretilebilecek Malzemeler:

  • Objektif
  • Cam
  • Çelik kablo

Objektif, küçük kirli cam parçasıdır. Sadece üretimi montaj tablosunda yapılır. Üretmek için on adet kil ve beş adet kömür ile altı dakika gibi bir süre zarfında üretebilirsiniz.

Cam, doğaçlama yöntemler ile yapılmış kirli camdır ve çok kırılgan bir yapıdadır. Üretimi montaj tablosunda yapılır. Üretmek için beş adet kömür ve iki adet objektif ile altı dakika gibi bir süre zarfında üretebilirsiniz.

Çelik kablo, elektronik işçiliği için gerekli küçük çelikten yapılma ve güçlü kablodur. Sadece montaj tablosundan elde edebilirsiniz. Üretmek için iki adet cevher ve dört dakika ile bir adet üretebilirsiniz.

Montaj Tablosu Ana Şablon:

  • Dört adet demircide üretilmiş metal plaka
  • Dört adet kontrplak
  • On adet perçin

Metal plakalar, metal külçeden haddelenerek(haddeleme iki merdane arasına metal külçe koyup inceltme işlemidir kısaca anlatılacak olursa) elde edilir. Üretmek için demircide beş adet kömür ve bir adet metal külçe ile dört dakika içinde bir adet üretebilirsiniz. Ek olarak diğer adalardan ve oyuncu sallarını yağmalayarak elde edebilirsiniz.

Kontrplak, özel olarak işlenmiş ahşap tahtadır. Üretimi için kereste fabrikasında bir adet özel ahşap tahta ve beş adet kömür ile altı dakika içinde bir adet üretebilirsiniz.

Perçin, fırında cevherleri eriterek belli kalıplara tekrardan sokarak elde edilir. Karmaşık tariflerde ve işçiliklerde kullanılmaktadır. Üretmek için demircide dört adet kömür ve bir adet cevher ile üç dakikalık bir zaman diliminde beş adet elde edebilirsiniz.

Montaj tablosu Nasıl Üretilir?

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Ardından soldan ikinci sırada yer alan ‘üretim’ adlı menüye tıklayın. Bu menü sal üzerine yeni istasyonlar kurmanızı ve daha fazla malzemelere erişim sağlamanıza yarar. Bu şekilde hayatta kalacağınız zaman sürecini arttırmış olursunuz. Menüden montaj tablosunu bulun ve Mouse sol tuş ile bir kez tıklayın ardından ekranın sağ tarafından montaj tablosu belirecek gerekli bileşenleri karşılıyorsanız yarat butonuna basın ve üretimi tamamlayın. Üretim ardından sizi sal görünümüne yönlendirecek ve sal zemini üstünde istediğiniz herhangi bir alana yerleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar