Raft Survival Ocean Nomad Sal Motoru Nasıl Yapılır?

11 Şubat 2021 0 Yorum 2 dakika, 8 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Sal motoru yapmak sizin diğer adalara ve sallara daha hızlı ve zaman dilimini kısaltarak yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Bu işlev enerji harcanmayan yolcuklarda geçerlidir. Her üretilen sal motoru yüzde on daha fazla tekne hızı kazandırır Enerjinin bittiği durumda normal yolculuğu seçeceksiniz salınıza en az üç tane sal motoru yerleştirmek sizin avantajınıza olacak. Sal motoru herhangi çalıştırma işlevi ya da kaynak tüketimi yoktur. Bir kere yerleştirdikten sonra işlevsel hale gelip etkileri otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Sal Motoru Ana Şablon:

  • Dört adet özel ahşap tahta
  • İki adet metal külçe
  • Dört adet halat

Özel ahşap tahta, bir kereste fabrikasından oluşturulan mükemmel boyutlara ve oranlara sahip olan özel ahşap tahtadır. Elde etmek için batıkları ve diğer adaları yağmalayın ek olarak kereste fabrikasında iki adet ahşap tahta ve altı dakikanızı ayırarak bir adet özel ahşap tahta üretebilirsiniz.

Metal külçe, cevherin fırında eritilmesi sonucu elde edilir. Metal külçe elde etmek için iki adet cevher ve iki adet kömür ile dört dakika kırk saniyenizi harcayarak bir adet metal külçe elde edebilirsiniz.

Halat, kumaş parçalarının çok sıkı bir şekilde birbirine bağlanması ile oluşmuştur. Ek olarak üretebilmeniz için tezgâhta altı adet saz ve üç dakika ile bir adet halat elde etmeniz mümkündür.

Sal Motoru Nasıl Üretilir?

Ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Açılan üretim menüsünde ‘salda’ yazan sal araç ve gereçleri üretmenizi sağlayan menüye tıklayın ardından sal motorunu bulun Mouse sol tuş ile bir kez tıklayın ardından ekranın sağ tarafından sal motoru belirecek gerekli bileşenleri karşılıyorsanız yarat butonuna basın ve üretimi tamamlayın. Üretim ardından sizi sal görünümüne yönlendirecek.

Sal Motoru Yerleşimi Nasıl Yapılır?

Üretim tamamlandıktan sonra sizi sal görünüme aldı sal motorunu sal temelinin üstüne koyamazsınız izin vermez sal motoru kırmızı renkte görünür sal motorunu yerleştirmek için denize yerleştirmeniz gerekir sal zeminine bitişik olabilecek şekilde her hangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar