New World Elite Run Lokasyonları

03 Aralık 2022 0 Yorum 2 dakika, 36 saniye

Elite Run, 60 level olduktan sonra gear seviyenizi 500'den 600'e çıkarmak için kullanabileceğiniz, aynı zamanda para da kasabileceğiniz, grupla yapılabilen zorlu bölgelerde kutu toplamaktır.

Elite Chest'ler hergün 1 defa toplanabilir. İçerisinde genelde 60 level silah veya zırhlar bulunur ve düşürdüğünüz herhangi bir eşyanın expertise seviyesi sizinkinden büyükse seviyeniz o eşyanın expertise seviyesine ulaşır. Genelde chat üzerinden göreceğiniz Mines, Myrk, Imp, Siren, Pool gibi terimler bu bölgelerin kısaltılmış adıdır. Şimdi aşağıdaki listede  bölge bölge neyi nerede bulacağınızı aktaracağız.

Pool (Eternal Pool)

Reekwater bölgesinde ana şehirin hemen üzerinde bulunur. Aşağıdaki harita üzerinde girişi belirtilmiştir.

Siren (Siren's Stand)

Reekwater bölgesinde ana şehirin hemen altında bulunur. Aşağıdaki harita üzerinde girişi belirtilmiştir.

Imp (Imperial Palace)

Ebonscale Reach bölgesinde haritanın en altında bulunur.

Mang (Mangled Heights)

Great Cleave bölgesinde bulunan Cleave's Point outpostu önünde başlar. Genelde aşağıdaki resimde çizildiği rotada ilerler.

Malev (Genesis of Malevolence)

Edengrove bölgesinde Elysian Shrine'ın hemen önünden başlar.

Mines (Scorched Mines)

Shattered Mountain bölgesinde sol kısımda bulunan Mountainhome isimli outpostun hemen üzerindedir.

Myrk (Myrkgard)

Old Myrkgard Shrinenin hemen üzeri. Eğer açmadıysanız burayı Mountainhome isimli outpost üzerinden de gidebilirsiniz.

Heli (Heliopolis)

Brimstone haritasının merkezine ışınlanarak ulaşabilirsiniz. Aşağıda resimli olarak aktarılmıştır. Settlement ismi New Corsica Capital

Khepri (Solarium Khepri)

Heliopolis'in hemen yanındadır. Yine Brimstone ana settlement bölgesine ışınlanarak direk kapıdan çıkıp Khepri'ye ulaşabilirsiniz.

Wall (Westwall Nebet-Het)

Shattered Mountain bölgesinde bulunan Crossroads Shrine isimli ışınlanma noktasına ışınlanarak aşağıdaki resimde gösterildiği yere gidiniz.

Cast (Castrum Principium)

Brimstone haritasında yer alan Wurmsign Obelisk isimli ışınlanma noktasına ışınlanarak aşağıdaki resimde gösterildiği şekilde ilerleyiniz.

Attalus's Founry (Atta)

Atta, human idol ve flame core kasmak için Sezon 2 ile oyuna dahil edilmiştir. Ebonscale Reach bölgesinin Brimstone ile birleştiği noktada yer alır. En kolay ulaşım, Deadwater Way isimli Shrine üzerinden gerçekleştirilebilir.

Tribunal Highmound (Trib)

DLC paketiyle birlikte oyuna eklenen Elysian Wild bölgesinde yer alır. Bunun için bölgenin alt sağ kısmında yer alan Highmounds's Rest shrine noktasına ışınlanarak ok işaretleriyle yönlendirilen yere doğru ilerleyin.

Isle of Zurvan (Zurv)

Yeni gelen bölge Elysian Wilds ile oyuna eklenen sezon 3 chest run lokasyonudur. Bölgenin sağ üst kısmında bulunan shrine of the lion isimli Shrine noktasına ışınlanarak dağın üst kısmına doğru tırmanmanız gerekir.

Tor To-Riven (Tor)

Edengrove bölgesinde yer alan Malev moblarından oluşan arena tarzı elite chest run noktasıdır. 2 kutu yer almaktadır.

New World için değerli craft malzemeleri, zırh ve silah expertise işlemi gibi sizi oyunda daha ileri taşıyacak en önemli aktivite runlardır. Günlük runlara mutlaka katılın.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar