Diamond Gypsum Nasıl Elde Edilir?

03 Aralık 2022 0 Yorum 1 dakika

New World gear expertise yapmak için günlük elde edebileceğiniz Diamond Gypsum 3 adettir. Etkinlik zamanı(Hindi etkinliği, vb.) bu 6 adete kadar çıkabilir. Her 3 adet bir eşyanın Orb'unu yapmak için gereklidir.

Etrafta dolaşan Hindileri keserek etkinlik zamanı Diamond Gypsum elde edebilirsiniz. Etkinlik harici ise Supply Box'lardan düşürebilirsiniz.

Herhangi bir kutudan düşebilir. 3 adet elde edinceye kadar farmlamanız gerekir. Etkinlik zamanı 3'ten fazla düştüğünü unutmayın. Bunun için New World forumlarına giderek etkinlik duyurularına göz atabilirsiniz.

Eğer herhangi bir kutudan Diamond Gypsum elde edemediyseniz etraftaki mobları kesmeyi deneyin. Direkt olarak diamond gypsum atmayıp günlük bir miktar para da içeren yeil dereceli bir hediye paketi atacaktır. Bu paket içerisinden diamond gypsum elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar