Founders Fortune Aile Kurmak ve Çocuk Sahibi Olmak

29 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 9 saniye

Founders Fortune göçmenlerin aile kurmalarını ve çocuk sahibi olmaları onların nesillerini devam ettirmeleri ve şirin kasabanızdaki işlerin aksamaması için oldukça önemlidir. O nedenle karşı cins iki yerleşimcinizi birbirine aşık etmeniz gerekiyor.

İlk olarak birbirine yakın gördüğünüz karşı cins göçmeleri arkadaş yapmalısınız. İşlerinden arta kalan zamanda bol bol onları konuşturun.

Hayatının Aşkı ilişki düzeyine kadar bunu sürekli tekrarlamanız gerekiyor. Bu seviyeye ulaştığınızda artık onları öpüştürmenizi sağlayan "Kiss" tepki modu açılacak.

"Kiss" tepki modu açıldığında İlişkiler bölümünde göreceğiniz derece barını tamamen hızlı şekilde doldurabilirsiniz.

Tepki barı %100 dolduğunda iki kolonistin beklentilerini karşıladığınızda artık onların aile olmasını sağlayıp bu ailenin o masum meyvesinin olduğunu oyun ekranında görebilirsiniz. Çocuk yapmaları için onlara biraz süre tanımalısınız.

Çocukları olduğunda ekrana bir bildirim gelecek ve çocuğa hangi ismi vereceğinizi size soracak. İsim verdikten sonra ona bir çocuk yatağı yapmayı unutmayın.

Bir ailenin birden fazla çocuğu olabilir. Çocuk doğduktan sonra ilişki barı sıfırlanacak tekrar "Kiss" tepki moduyla o barı yükseltip yeni bir çocuk sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar