Mount Blade 2: Bannerlord Krallık Nasıl Kurulur?

05 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 53 saniye

Mount Blade 2 Bannerlord oyununda bir krallığa dahil olabilir yada kendi krallığımızı kurabiliriz. Bunun için yapmanız gereken bazı görevler mevcut. Oyuna başladığımızda 10 soylu ile görüş görevi biraz kafa ağrıtacak ama o görevi yaptıktan sonra herşey çorap söküğü gibi geliyor.

Oyunda bir krallık kurmak için nelerin gerektiğini adım adım anlatıyoruz.

4. Seviye bir klan ol (900 Ün toplamanız gerekiyor) Neretzes'in Budağını Araştır (10 Soyluyla Görüş)
1 Yerleşim yerine sahip ol (Herhangi bir krallıktan bir yerleşim yerini işgal edin Kale yada Şehir) Ejderha Sancağını Topla Görevini Tamamlamak

Krallık Kurmak için Gerekli olanlar

4. Seviye Klan Ol: Savaşlara katılarak 900 ün puanı kazanmanız gerekiyor. Ayrıca çapulcular, turnuvalarda size bir takım ün verecektir.

Neretzes'in Budağını Araştır: Bu görev oldukça zor bir görev. Çünkü rastgele 10 soylu ile konuşmanız yetmiyor. Konu hakkında bilgili 10 soyluyu araştırıp bulmanız gerekiyor.

Tais Rhagaea
Mesui Hurunag
Monchug Penton
Raganvad Godun
Olek Derher

Konuşabileceğiniz 10 soylu isim...

Ejderha Sancağını Topla: Bu görevi yapabilmek için öncelikle Neretzes'in Budağını Araştır görevini tamamlamalısınız. Görevi tamamladıktan sonra otomatik görevi kabul edeceksiniz ve Arzagos ve Istiana ile görüşmeniz gerekecek. Bunlardan birisi bir krallık kurmanızı tavsiye ederken diğeri mevcut bir krallığa karşı krallık kurup o krallığı ele geçirmenizi işleyecek. Arzagos'u Marunath şehrinde bulabilirsiniz.Istiana ise Epicrotea şehrinde bulunuyor.

Bu iki karakterle konuşup sancağın parçalarını kurtarma görevlerini yapacaksınız. İki görevde Çapulçu sığınağına saldırıp parçaları ele geçirmek oldukça kolay görevler.

Bir Yerleşim Yerine Sahip ol: Herhangi bir krallığa ait bir yerleşim yerini ele geçirmeniz gerekiyor. Ardından Krallıklar bölümünde yer alan Krallık Kur butonuna tıklayarak bir isim verip kendi krallığınızı kurabilirsiniz.

Kendi krallığınızı kurduktan sonra diğer krallıklarda yer alan soyluları tarafınıza çekebilir, şehirlerinizi yönetebilir, kanun ve yasalar ile krallığınızı yönetebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar