New World ile Günlük Yapılabilecekler Listesi - Kolay Gold Kasma

13 Ocak 2024 0 Yorum 3 dakika, 37 saniye

Çok fazla vakit ayıramayanlar için günlük neler yapabileceklerini bu başlık altında toplayacağız. Bunlar içerisinde görev ödülleri, ücretsiz günlük ödüller, cold down olarak tanımlayabileceğimiz üretim malzeme craftları konularını bulabilirsiniz.

Bonuslu Faction Görevleri Yapma

Hergün 3 adet bonuslu olarak faction görevi yapabilirsiniz. Bu bonuslu görevler daha fazla EXP, para ve Faction token verir. Bu görevleri Garden of Genesis Zindanı ile yapmanız hem kolay hemde kısa sürede tamamlanması açısından önemlidir. Yapacağınız her zindan görevi size 270 gold verecektir. 3 adet zindan görevini tamamladığınızda 810 gold elde edeceksiniz. Ayrıca bu zindanlardan her biri için 500 gold kazanacaksınız. Toplamda 2300 gold elde deceksiniz. Ortalama 3 zindan yarım saatinizi alacaktır.

Günlük Ödülleri toplama

Oyun belirli dönemlerde farklı içeriklere sahip 3 adet günlük paket vermektedir. Bu dönemde Bag of Juniper isimli içerisinde T5 meyve veren paket çevredeki moblardan düşmektedir. Eğer bir üstteki seçeneği yapacaksanız muhtemelen onu yaparken bu ödülleri toplayabilirsiniz. Seviyeniz 60 ve üzeriyse ortalama 400-500 gold arası günlük bu paketlerden elde edebilirsiniz.

Portal Kutusu

Myrk gibi portalların içinde bulunduğu runlara dahil olarak bu portalları patlattığınızda kutu elde edersiniz. Hergün 2 kutu açarak 250+250 toplamda 500 gold elde edebilirsiniz. Eğer Angry Earth DLC paketine sahipseniz yeni bölgede bulunan named mini bosslarını keserek bu gold paketlerini elde edebilirsiniz. Günde sadece 2 defa bu gold paketleri size ödül olarak verilir.

Materyal Üretmek

Değerli ekipmanlar üretmek için değerli materyaller gereklidir. Oyun, her karaktere günlük 10 defa üretme hakkı tanımaktadır. Dilerseniz bu hakkınızı oyun içinde herhangi bir oyuncuya gold karşılığında satabilirsiniz. Fakat tezgahlarınızın 250 seviye ve üzeri olması gerekmektedir. Ot, deri, taş, demir ve odun tezgahlarının her birinde günlük değerli materyal üretebilirsiniz. Üretmek için belirli malzemeleri satın alarak ürettiğiniz bu prismatic ürünlerini trade post üzerinden satabilirsiniz. Bütün tezgahlarda üretim yapıp sattığınızda 2000-4000 gold arası bir geliriniz olacak.

Etkinlik Takibi

Oyun bir yıl boyunca çeşitli dönemlerde etkinlikler yapmaktadır. Örneğin bir önceki etkinlikte şehirlerin merkezinde yer alan heykelin yerinde yılbaşı ağacı bulunuyordu. Bu ağaç her gün oyunculara 300 gold veriyordu. Şuanki etkinlik ise değerli perk malzemeleri veriyor. Örneğin Briliant Animus, Adamant gibi değerli perkler elde edebilirsiniz. Hergün 3 hakkınız var. Elde ettiğiniz perk malzemelerini etkinlik bittikten sonra satmanız size ek getiri sağlayacaktır.

Outpost Rush ile PVP ve Para

Günde 2 defa ödül alabileceğiniz ve diğer oyuncularla 20vs20 savaş alanında kapışabileceğiniz bir etkinliktir. 1000 puanı toplayan takım oyunu kazanır. Fakat oyunu kaybeden takımda ödülden yararlanır, illa kazanmanız gerekmez. Tabi ki kazanmanız ödül miktarını arttıracaktır. Kazandığınızı varsayarak 1500 gold elde edebileceğinizi buradan belirtmek istiyorum.

Elite Chest Runlara Gidip Golden Scarab elde etmek

Golden Scarab, birçok değerli ekipman üretiminde gerekli bir materyaldir. Bu materyaller Brimstone Sands ve DLC ile oyuna eklenen Elysian Wild bölgelerinde yer alan Elite Chest Run bölgelerindeki kutulardan düşmektedir. Eğer bu runlara katılıp değerli malzemeler elde etmek istiyorsanız öncelikle kendinize bir şans seti yapmalısınız. Elbise, takılar ve silahlarınızda "luck" perki bulunması, bu eşyayı elde etme şansınızı arttırır. Ayrıca Major Loot Luck Trophy gibi eşyaları evlerinizin duvarına yerleştirerek şansınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca şans yemekleri üretip ya da trade post aracılığı ile satın alarak yine şansınızı arttırmanız mümkün.

Trophy Run

Birçok değerli trophy malzemesi oldukça fazla miktarda paralara satılmaktadır. Bu trophy malzemeleri hemen hemen her bölgedeki kutulardan düşmektedir. Yukarıdaki başlık altındaki şans artıran eşyalara sahipseniz bu trophy runlarına kendi başınıza çıkabilirsiniz. Kutuların koruyucuları bir oyuncunun üstesinden gelebilecek güçte. Elde ettiğiniz trophy malzemelerini ister trade post üzerinden satarsınız isterseniz de kendiniz trophy haline getirip kullanabilir ya da satabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar