BDO - Kızıl Ağaç Parçası Toplatma Noktaları (Node)

01 Temmuz 2020 0 Yorum 1 dakika, 0 saniye

Oyunda deniz ticareti yapabilmek için daha büyük bir gemi şart. Gemi geliştirmesinde ise Kızıl Ağaç Parçası eşyası oldukça önem arz etmekte. Merkez pazardan satın almak neredeyse imkansız çünkü çok fazla yığılma var. Sizde işçilerinizi nodelara bağlayarak günde 50-100 arası Kızıl ağaç parçası elde edebilirsiniz.

Kızıl ağaç parçası nodeları Calpheon şehrinde yer almaktadır. Bu bağlantı noktaları ise Eski Dandelion ve Quint Tepesi'dir.

Kuzey Serendia Ovası bağlantı noktasında 3. “Kızıl Ağaç Parçası” Node’u bulunmakta bilginize ? . Destard Bheg alan boss’unun çıktığı yerdeki node.

Zostrich - Yoruma Git

Bu iki noktaya 1 er işçi gönderip, sürekli olarak işçinin nefesini yenilerseniz Kızıl ağaç parçası elde etmeye başlayacaksınız. Böylece Merkez Pazardaki yığılmaya dahil olmadan geminizi geliştirebilirsiniz.

Daha fazla toplama yapmak istiyorsanız Calpheon şehrinizde en az 2 adet zanaatkar derecede goblin yada insan işçi olmalı. Bu işçiler daha kısa sürede daha fazla getirecektir. Saf ve Dev işçiler ise daha uzun sürede yine daha fazla getirecektir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Online Oyunlar kategorisinden Yazılar