Raft Survival Ocean Nomad Kereste Fabrikası Nasıl Yapılır?

07 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 56 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Günlük kazanılan kaynakları binalar için yararlı kaynaklara döndürmenizi sağlar.

Kereste Fabrikası Üretilebilecek Malzemeler:

  • Özel ahşap tahta
  • Kontrplak

Özel ahşap tahta, bir kereste fabrikasında oluşturulan mükemmel boyutlara ve oranlara sahip özenle hazırlanmış özel ahşap tahtadır. Yapabilmek için iki adet ahşap tahta ve altı dakikaya ihtiyacınız var.

Kontrplak, kereste fabrikasında özel işçilik işlenmiş olan ahşap tahtadır. Yapabilmek için bir adet özel ahşap tahta ve beş adet kömür ile altı dakikaya ihtiyacınız var.  

Kereste Fabrikası Ana Şablon:

  • İki adet metal külçe
  • On adet ahşap tahta
  • On adet metal plaka

Metal külçe, cevherin fırında eritilmesi sonucu elde edilir. Metal külçe elde etmek için iki adet cevher ve iki adet kömür ile dört dakika kırk saniyenizi harcayarak bir adet metal külçe elde edebilirsiniz.

Ahşap tahta, bir kütükten kaba işlenmiş plakalardır. Atölyede dört adet odun ve iki dakika ile bir adet ahşap tahta üretebilirsiniz.

Metal külçeden yapılmış plakalar. Ek olarak atölyede dört adet önemsiz maddesi ile bir dakika otuz saniye içinde bir adet metal plaka üretebilirsiniz.

Kereste Fabrikası Nasıl Yapılır?

Kereste fabrikası yapabilmek için çantanıza metal külçeyi, ahşap tahtayı ve metal plakaları alın. Daha sonra ekran sağ alt köşede size craft yapabilmenizi sağlaya çekiç şeklinde simgesi olan butona tıklayınız.

Açılır menüden soldan ikinci sırada yer alan üretim menüsüne tıklayın açılır menüden kereste fabrikasını bulun ve Mouse sol tuş ile tıklayın.

Ekran sağ tarafında kereste fabrikası görseli ve üretim için gerekli bileşenler ekranı gelecek tüm şartları yerine getirdiyseniz bileşenler ve gerekli malzeme sayı rengi beyaz olur ardından hemen altında yaratmak butonuna basabilirsiniz ve üretim yapılmış olur.

Üretim ardından sizi sal görünümüne yönlendirecek salınızda herhangi bir boş yere Mouse sol tuş ile tıklayarak yerleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar