Big Ambitions - Satılık Binalar Nasıl Bulunur?

28 Ocak 2024 0 Yorum 1 dakika

Big Ambitions oynarken kent merkezindeki binaları satın alabilirsiniz. Garment District, Hall's Kitchen, Murray Hill ve Midtown mahallelerinde satılık binaları görmek için iki farklı yöntem deneyebilirsiniz. Bunlardan ilki Voogle Haritalar uygulaması. Şehrin haritasını açarak filtreleme kısmında, satılık binaları gösterme kısmını aktif ederseniz şehirdeki bütün satılık binalar koyu yeşil olarak gösterilecektir.

Diğer yöntem ise MarketInsider isimli uygulamadır. Uygulamayı açtıktan sonra Taşınmaz bölümünden bütün gayrımenkulleri görebilirsiniz. Hemen altında yer alan Sadece Satılık olanları göster filtreleme seçeneğini işaretleyerek mevcut mahalledeki satılık binaları görebilirsiniz. Üst Kısımdan mahalle değiştirerek diğer mahalledeki satılık binaları da görmeniz mümkün.

Binaların mülkiyetlerini satın alarak kira ödemeyi bitirebilirsiniz. Eğer bir işletme kurmayacaksanız binayı kiraya verebilirsiniz. Fakat kira gelirleri oldukça düşüktür.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

İpucu kategorisinden Yazılar