BDO - Berserker (Vahşi) için PVE/PVP Uyanış Skill Eklentileri

04 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika

Vahşi Awakening (Uyanış) oynayan oyuncular için PVE ve PVP yaparken kullanabilecekleri beceri eklentileridir. Bu eklentiler, oyuncularla ya da moblarla savaştığınızda kullanırsanız fazladan buff almanızı sağlar. Bu bufflar ile slotları daha seri öldürebilir, rakibinizle savaşırken çok daha seri olabilirsiniz. Eğer Aktarım oynuyorsanız daha önce sizler için hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.

BDO - Berserker (Vahşi) için PVE/PVP Aktarım Skill Eklentileri
BDO - Berserker (Vahşi) için PVE/PVP Aktarım Skill Eklentileri

Berserker, oyunun büyük bir kitlesi tarafından sevilen, hem PVE için hemde PVP için oldukça güçlü karakterlerinden biris...

Vahşi Uyanış PVE Beceri Eklentileri

Görselde gördüğünüz becerilere, beceri eğitmeni aracılığı ile eklentileri ekleyebilirsiniz. PVE yaparken slotların defansını kırma, kritik vuruş hasar ve oranı elde etme ve ayrıca canavarlara karşı fazladan AP kazanabilirsiniz.

Vahşi Uyanış PVE Beceri Eklentileri

Rakiplerinizle mücadele ederken defans kırma, kaçınma oranlarını düşürme ve daha çok isabet oranı elde edebileceğiniz beceri eklentilerini beceri eğitmeni veya eski ay gizli kitabı kullanarak becerilerinize ekleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

İpucu kategorisinden Yazılar