Big Ambitions - Tasarım Ofisi Kullanarak Dükkan Kopyalamak

20 Ocak 2024 0 Yorum 1 dakika, 35 saniye

Oyun başlangıç sermayesiyle dükkan açıp, ürün veya hizmet satarak para kazanmaya odaklı ekonomi-simülasyon oyunudur. Bu oyunda dükkana koyacağınız her malzemeyi tek tek yarleştirip, bu dükkanları tasarlamak tamamen oyuncuya bırakılmıştır. Topluluk sayfasında oyuncuların oluşturduğu taslakları indirip kullanabilirsiniz. Yada kendi taslağınızı oluşturarak bu taslağı kullanıp dükkanlarınızı seri ve çok hızlı şekilde açabilirsiniz. Ya da oyunun kendi hazır taslaklarını kullanabilirsiniz.

Bu tasarım hizmetini sağlayan 3 mağaza bulunmaktadır.

  • Ofis tasarımlarınız için : Kingdom Office (Adresi: Murray Hill mahallesi 4.cadde 43 numaralı bina)
  • Ev Tasarımlarınız için: Nugem Interiors (Adresi: Hell's Kitchen mahallesi 1.cadde 11 numaralı bina)
  • Mağaza Tasarımlarınız için: Kristian Bahood (Adresi: Hell's Kitchen mahallesi 1.cadde 2 numaralı bina)

Kendi Tasarımlarımızı nasıl kullanırız?

Kendi oluşturduğumuz bir tasarımı kullanmak için dükkana girip sağ tarafta bulunan bizman butonunun hemen altında yer alan Dekoratör ekranını açın. Burada dükkanın tasarım planını oluşturmak için Planı Şablon olarak kaydet butonuna tıklayın ve bir isim girin. Artık bu tasarımı kullanabilirsiniz. Fakat oyunda farklı bina tipleri olduğu için bu tasarımlar sadece aynı boyuttaki binalar için geçerli olacaktır. Yani 75 metrekare C2 binasında kullandığınız şablonu 75 metrekare A2'de kullanamazsınız.

Hafta içi mesai saatleri içerisinde tasarım hizmeti kullanmak istediğiniz türe göre yukardaki adrese giderek tasarım hizmetini kullanmak istediğiniz bina, hizmetin uygulanacağı tarih ve oluşturduğumuz tasarımı yapmalarını isteyebiliriz. Plan için ayrı, mağaza eşyaları için ayrı olmak üzere toplamda gerekli maliyeti kurulum gününün ilk dakikalarında hesabınızdan alacaklar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

İpucu kategorisinden Yazılar