Archeage - Failed Load Data Hatası Nasıl Giderilir ?

23 Temmuz 2020 0 Yorum 1 dakika, 18 saniye

Archeage güncelleme esnasında oluşan bir hata nedeniyle (Güncelleme esnasında bazen Avrupa serverında güncelleme olacaksa ve siz Amerika serverında açık olarak oyundaysanız bu esnada daha güncelleme tamamlanmamışken Avrupa serverında oyunu güncellerseniz bu hata ile karşılaşabilirsiniz.) "Failed Load Data" hatası alabilirsiniz.

Başarısız olan güncellemenin ardından history.txt dosyasına versiyon numarası işleniyor, fakat gerçek versiyon o olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken ara ara ve güncelleme öncesinde history.txt dosyanızda yer alan güncelleme versiyon numarasını bir yere not edin. Mümkünse her güncelleme öncesi bunu yapın ki yüksek dosya boyutları indirmenin önüne geçin. (Burada vereceğimiz versiyon numarası güncel fakat ilerde güncelliğini yitirecek).

History.TXT dosyasına C:Program Files (x86)GlyphGamesArcheAgeLive yolundan ulaşabilirsiniz.

23/07/2020 tarihli güncelleme versiyon numarası 497242'dir. Bu tarihden sonra karşılaşacağınız hatalarda bunu kullanabilirsiniz. Daha önceki hatalarda ise resmi olarak verilen 368112 versiyon numarasını kullanabilirsiniz.

Bu numaraları girdikten sonra history.txt dosyasını kaydedip oyunun launcherini yeniden başlatın ve bu versiyondan sonraki güncellemeleri indirmeye başlayacak. İndirmeler tamamlandıktan sonra oyuna girebilirsiniz.

Oyunu yeni indirip hiç güncelleme yapmadan oynamanız mümkün değildir. Lütfen oyunu indirip direk versiyon numarası yükseltip oynamaya çalışmayın. Yeni indirdiyseniz tüm güncellemeleri eksiksiz kurmak zorundasınız.

Not: Bu işlem ArcheAge: Unchained içinde geçerlidir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Yardım kategorisinden Yazılar