Pokemon GO Ölüler Günü 2023 Etkinliği

29 Ekim 2023 0 Yorum 1 dakika

Pokemon Go Cadılar Bayramı etkinliğinin bitişiyle 1 gün sürecek kısa etkinlik Ölüler Günü başlayacak. Bu etlinlik 1 Kasım 2023 Çarşamba saat 10:00 ile başlayacak olup 2 Kasım 2023 Perşembe günü saat 20:00 da sona erecek. Bu süre boyunca 2 yeni kostümlü pokemon yakalayabilirsiniz. Cubone ve onun evrimleşmiş formu Marowak Cempasuchil taçlı olarak doğada gözükmeye başlayacak.

Vahşi doğada karşılaşabileceğiniz pokemonlar ise Sunkern, Sableye, Roselia, Duskull, Drifloon, Litwick, Cubone, Yamask, Phantump ve bazılarının parlak formları.

Tütsü veya yem kullandığınızda ise Sunkern, Sunflora, Houndour, Sableye, Roselia, Duskull, Drifloon, Cubone ve Flabebe ile karşılaşabilirsiniz.

Alan araştırma görevlerinde Sunkern, Drifloon, Litwick, Cubone ve Alolalı Marowak ile karşılaşabilirsiniz. Etkinlik süresince tek yıldızlı akınlarda cubone ile karşılaşacağız.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Etkinlikler kategorisinden Yazılar