Pokemon Go Işık Fastivali Başlıyor

29 Ekim 2023 0 Yorum
Google News ile takip edin Sitemizi Google News ile takip edebilirsin.

Pokemon Go ışık festivali ile oyuna yeni eklenen Tadbulb ve evrimleşmiş formu Bellibolt 7 Kasım 2023 saat 10:00 ile 12 Kasım 2023 saat 20:00 arasında oyuncuyla buluşuyor. Etkinlikte vahşi doğada bolca karşılaşacağımız pokemonlar ise Pikachu, Vulpix, Ponyta, Magnemite, Voltorb, Chinchou, Mareep, Slugma, Electrike, Litwick, Morelull ve tadbulb.

Ayrıca Tadbulb hariç yukardaki bütün pokemonların parlak formlarıyla da karşılaşabilirsiniz.

7 KM'lik yumurtalardan ise etkinlik süresi boyunca elekid, magby, Dedenne, Morelull elde edebilirsiniz.

Etkinlik süresince günlük tütsüler hariç diğer tütsüyü kullandığınızda 2 kat daha uzun süre etkisini göreceksiniz. Tütsü kullandığınızda çevrenizde çıkması muhtemel pokemonlar ise Alolalı Geodude, Hisuili Voltorb, Slugma, Volbeat, Illumise, Blitzle, Litwick, Litleo, Dedenne, Morelull, Tadbulb.

Etkinlik süresi boyunca alan araştırma görevleri de etkinliğe uygun olarak değişecek. Böylece pokedurakları çevirerek etkinlikle alakalı alan araştırma görevlerini yerine getirip Darumaka, Morelull, Tadbulb elde edebilirsiniz.

Pokedurak müsabakalarında ise Litwick ile Tadbulb yarışacak. Bu pokemonların XXL formlarını tuttuğunuzda göndermeyin ve müsabakalara katılın. Böylece Güçlü TM, Yıldız Tozu, Poketop, EXP gibi birçok hediye kazanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Etkinlikler kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın