Pokemon Go Moda Haftası Etkinliği 2023

09 Kasım 2023 0 Yorum 1 dakika

Pokemon GO 2023 bitmeden etkinliklere son hız devam ediyor. Moda haftasına uygun konsept ile geliştirilen etkinlikte birçok tanınmış pokemonu modaya uygun kostümlerle göreceğiz. Bu süre zarfında Pikachu, Frillish, Absol, Furfrou, Mareanie, Wooper, Diglett, Croagunk, Gothita ve Droganite sizi son moda kostümleri ile karşılayacak.

Etkinlik Süresi: 15 Kasım Çarşamba Saat 10:00 - 19 Kasım Pazar Saat 20:00

Etkinlik süresi boyunca 2x şeker kazanma şansınız olacak. Ayrıca 31 level üzeri maceracılar daha fazla büyük şeker elde edebilsin diye bu eşyanın düşme oranı da 2 kat arttırılmış olacak. Son moda kostümüyle oyuncunun karşısına çıkan Wooper'i evrimleştirirseniz Son moda kostümlü Quagsire elde edebileceksiniz.

Doğada yukardaki resimde gördüğünüz pokemonlarla ve Mareanie hariç pokemonların parlak formlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Etkinlik süresince yumurta çatlatırsanız yukardaki pokemonları elde edebilirsiniz. Burada dikkat çeken pokemon Yaz stilli Pichu.

Son moda etkinliği esnasında alan araştırma görevlerinde Butterfree, Diglett, Wooper, Kirlia, Shinx, Blitzle maceracıların karşısına çıkacak.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Etkinlikler kategorisinden Yazılar