Medieval Dynasty - At Almak ve At Sürmek

07 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 26 saniye

Medieval Dynasty bir ata sahip olmak sizi daha hızlı hareket imkanı ve daha fazla yük taşıma gibi bazı özelliklere kavuşturacaktır. Fakat at almak için bazı teknolojilere sahip olmanız gerekiyor ve birazda sikkeniz olmalı :)

 
At Ahırı Binası (Stable)5000 Çiftçilik puanı gerekli
Eyer (Dikiş II)1000 Zanaat puanı gerekli
Nal (Demirci I)500 Zanaat puanı gerekli
Eyer Çantası (Dikiş I)100 Zanaat puanı gerekli

Eyer, nal ve eyer çantası eşyalarının taslaklarını satın almak içinde yine biraz sikkeniz olmalı.

Eyer çantası, Dikiş atölyesinde üretilebilir. Gerekli malzemeleri tamamladıktan sonra elbise üretir gibi üretebilirsiniz. Küçük eyer çantası 15 kg ağırlık taşıyabilirken, büyük eyer çantası(Dikiş III) 45kg ek ağırlık taşıma imkanı verir.

Eyer, dikiş atölyesinde üretilebilir. Gerekli malzemeyi sağladıktan sonra üretip daha sonra atınıza takabilirsiniz. Eğer eyer takılmamış bir ata binmeye çalışıyorsanız at sizi üzerine bindirmeyecektir.

Nal, demirci atölyesinde üretebileceğiniz atınızın nefesini arttıran yani daha uzun süre koşmasını sağlayan bir gereçtir.

Stable (At Ahırı) kurmanız için gerekli teknoloji puanına sahip olmalısınız. 5000 puanı tamamladıktan sonra Çiftlik binaları bölümünden inşa edebilirsiniz. Maksimum 4 at barındırabilirsiniz. Atları ise Hornica köyünden satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki eyeri ürettikten sonra envanterinize alın ve daha sonra kullanacağınız ata yaklaşıp "E" tuşuna uzunca süre basılı tutun. Eyer takılacak ve at sürülebilir hale gelecektir.

Ata yakınken yine "E" tuşuna basarak ata binebilirsiniz. At üzerinden inmek için ise "X" tuşuna basabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar