New World Brimstone Sands'a Nasıl Girilir?

24 Şubat 2023 0 Yorum 1 dakika, 32 saniye

Brimstone Sands oyuna sonradan dahil olan çöl toprakları olarak geçer. Bu bölgeye yürüyerek gidebilirsiniz fakat sınırları içerisine girdiğinizde çöl sıcakları etkileyecek ve muhtemelen öleceksiniz. Bu bölgeye girmek ve çöl sıcaklarından etkilenmemek için yapmanız gereken bir görev var. Fakat bu görevi görüntüleyebilmek için 60 levela ulaşmanız gerekmektedir.

Brimstone Sands'a girmek için gerekli görev (Syndicate faction oyuncular için) - Shattered Mountain, Mountainhome Outpost

Görevi almak için ilgili NPC bulunduğunuz faction'a göre değişiklik gösterecek. Yukarıdaki örnekte Syndicate yani mor renkli faction için görev gözükmektedir. Aşağıdaki listede üç farklı faction içinde görevi bulacağınız outpostlar yer almaktadır.

  • Syndicate için Shattered Mountain, Mountainhome Outpost'u.
  • Marauder için Ebonscale Reach merkezi Ebonscale Capital.
  • Covenant için Great Cleave'deki Cleave's Point.

Yukarıda kendi faction bilginize göre belirtilen noktaya gittiğinizde Soulwarden Tomas Kovalenko isimli NPC'den görevi alabilirsiniz. Görev aslında oldukça kolaydır. Sizden çöl sıcaklarından etkilenmemeniz için bir iksir yapmanızı isteyecek. Bu iksirin içeriğindeki malzemeleri de toplamanız gerekecek.

Görevin Aşamaları:

  • Göreve başlamadan önce outpost içerisindeyken 2 adet Fish Oil Trade Post ile satın alabilirsiniz.
  • Ardından haritada belirtilen alana giderek 3 adet Frostcliff Berry toplamanız gerekiyor.
  • Desert Cerate isimli iksiri üretmek için kamp alanı veya Arcane tezgahına gitmelisiniz.
  • İksiri ürettikten sonra envanteri açıp görev nesneleri kısmından iksiri kullanın.

Artık Brimstone Sands topraklarına sorunsuz ayak basabileceksiniz. Görevin devamında Ebonscale tarafından Brimstone Sands topraklarına giriş yapmanız ardından ilk outpost olan Wikala al-Waha'da bulunan Soulwarden Buhawi ile konuşarak görevi tamamlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar