Gta Vice City - All Hands On Deck! Görevi Nasıl Yapılır?

11 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Google News Takip Et Takip Et

Fransız istihbaratı, Cortez'in bir kurye kullanarak (AVM Çatışması sırasında) füze yönlendirme çiplerini elde ettiğini ve şimdi bunların geri verilmesini talep ettiğini öğrendi. Cortez, onları elinde tutmaya kararlı olarak, yatıyla Vice City'den kaçmayı planlıyor ve Tommy'den yardım istiyor. Yat kalkarken, Fransız ajanları ve dört takip teknesi iskeleden ateş açıyor. Tommy saldırganları ve Dinghy'lerdeki ek silahlı adamları başarıyla püskürtüyor.

Bir köprüye yaklaşırken, yat daha fazla engelleme ve gemiye çıkmaya çalışan askerlerle karşılaşıyor, hepsinin üstesinden gelen Tommy. Durum, Fransızların ardından bir Hunter'la birlikte iki Maverick helikopteri göndermesiyle tırmanıyor, hepsini Tommy yok ediyor. Açık denizde, Cortez, Mercedes'e bakmasını Tommy'ye emanet ediyor ve ona Vice City'ye geri dönmek için bir hız teknesi veriyor. Tommy'ye hız teknesi hediye olarak sunulsa da, tekne garajının olmaması nedeniyle kaydedilemiyor; ancak, Cortez'in eski yatının bulunduğu yerde yeniden belirecek.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar