Gta Vice City - Death Row Görevi Nasıl Yapılır?

11 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika
Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Google News Takip Et Takip Et

Tommy, Malibu Club'a varır ve Kent Paul ona yaklaşır. Paul, Tommy'ye Lance Vance'ın Ricardo Diaz'a saldırmayı denediğini ancak başarısız olduğunu ve Diaz'ın adamlarının şimdi Lance'i esir aldığını ve Hurdalık'ta onu işkence ettiklerini bildirir. Tommy, kulüpten ayrılır ve şehir boyunca hurdalığa sürer, orada onu Diaz'ın adamlarının ağır şekilde koruduğunu görür.

Tommy, hurdalığın arka kısmındaki bir depo hangarına ulaşmak için savaşarak ilerler ve burada ağır yaralı ama hala hayatta olan Lance'i bulur. Tommy, Lance'in hareketleri yüzünden "bütün dikkatli planlarının berbat olduğunu" söyleyerek ona kızar, ancak Lance, Diaz'ın kardeşini öldürtmesinden intikam almayı denediğini açıklar. Tommy, Diaz onları öldürme şansı bulmadan önce onu öldürmeleri gerektiğine karar verir ve Lance'i hastaneye götürmeyi kabul eder.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar