Metin2 Biyolog Görevleri Zelkova Dalı (Level 70) Nasıl Yapılır?

17 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika

Metin2'de Biyolog Chaegirab tarafından verilen ve tamamlandığında kalıcı olarak +10% Hareket hızı ve +10% Zarar Azaltması kazanacağınız Zelkova Dalı görevi nasıl yapılır? Görevi aldıktan sonra Hayalet Orman ya da Kızıl Orman haritalarında Kötü Ağaç, Orman Perisi, Hayalet Ağaç, Hayalet Ağaç Kökü, Hayalet Söğüt, Kırmızı Orman Perisi, Kırmızı Hayalet Söğüt, Kırmızı Hayalet Ağaç, Kırmızı Hayalet Ağaç Kökü, Kırmızı Kötü Ağaç moblarını keserek 25 adet Zelkova Dalı toplamalısınız. Biyolog Chaegirab'a hergün 1 adet Zelkova Dalı teslim etmelisiniz.

Toplamda 25 adet Zelkova Dalı verdiğinizde tekrar Hayalet Orman ya da Kızıl Orman'a giderek yukardaki mobları kesip, Gyimokun Ruh Taşı elde edin. Tekrar Biiyologa giderek Gyimokun Ruh taşını teslim edin. Baek-Go'ya giderek görevin ödüllerini alabilirsiniz.

Görevin Ödülleri

  • +10% Hareket Hızı (Kalıcı)
  • +10% Zarar Azaltması (Kalıcı)
  • Yeşil Abanoz Sandık

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar