Cex.IO Power Tap Airdrop Projesi (Telegram Botu)

28 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika

Cexio borsasının telegram üzerinden oynanan Ton ağına bağlı kripto airdrop projesidir. 3 saatte bir farm bölümünden otomatik coin toplayabilir, belirli bir sürede tanımlanan 100 tıklamayı gerçekleştirip 100 coin de oradan toplayabilirsiniz.

Cex.IO Power Tap Oyna (Telegram Oyunu)

Cex.io kripto borsasının üye toplamak adına çıkardığı bu projenin bir parçası olarak coin yayınlandıktan sonra airdrop çekilişinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisindeki görevleri yaparak ücretsiz coin elde etmeniz de mümkündür. Uygulamayı kullanırken yapmanız gereken 3 saatte bir uygulamayı çalıştırarak madenciliği(farm) başlatmak, eğer zamanı geldiyse tap ekranında 100 kez ekrana dokunarak Claim butonuna basmak.

Proje yayınlandığında ki muhtemelen ilk olarak Cex.IO borsasında çıkacak. Borsada üyeliğiniz olursa topladığınız coinleri yayınlanan borsaya ya da Telegram Cüzdanına çekebilirsiniz.

Cex.IO Power Tap Oyna (Telegram Oyunu)

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Para Kazan kategorisinden Yazılar