Cubes? ile Airdrop Kazan (Telegram Oyunu)

24 Mayıs 2024 0 Yorum 1 dakika

Belki NOT coin hikayesine denk gelmişsinizdir arkadaş çevrenizden. Ekrana tıklayanlar binlerce lira kazandı. Onun böyle maliyetsiz olarak insanlara para dağıtması birçok projenin ismini ön plana çıkardı. Bizde Airdrop kategorimizde ilk içeriği Cubes? ile yapmak istedik. Dünyanın en popüler oyunu olan Mineraft bloklarını kırarak soru işaretli gizemli kutuyu bulmanız gerekiyor.

Tek yapmanız gerekense 16 dakikada bir dolan enerji barındaki 1000 enerjiyi ekrana basılı tutarak gelen küpleri kırmakta kullanmak. Oldukça basit. Airdrop menüsünden bulduğunuz soru işaretli küplerin ne zaman coine dönüşeceğini görebilirsiniz. Ayrıca Hashrate kısmından anlık kaç kişinin blok kırdığını, airdrop duyurusundan sonra bulunan soru işaretli küplerin sayısını da görebilirsiniz.

Halving ile gizemli küp düşme olasılığı düşecek. Platform gittikçe zorlaşacak. O nedenle airdrop öncesi madenciliğie girerek ücretsiz coin kazanabilirsiniz. Cubes? telegram oyunu hakkında haber ve duyuruları buradan takip edebilirsiniz. Bu oyun ile alakalı yazıları bu sayfa altında paylaşacağız. Aşağıdaki bağlantıdan oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Cubes? Oyna

Telegram Airdrop

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Para Kazan kategorisinden Yazılar