PUBG Mobile Başarım Görevleri

27 Ocak 2021 0 Yorum 3 dakika, 32 saniye

Düzenli olarak pubg mobile oynuyorsanız ve oyuna yeterli miktarda bütçe ayıramıyorsanız bu bölümde anlatıcaklarımı daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Düşük bütçelerle yada oyuna hiç bütçe ayırmadan kıyafetler, silah kaplamaları, oyun içerisi birden fazla unvan, AG birimi para BP birimi para, gümüş para ve en önemlisi her türde sandık kuponları veren başarım görevleri oyun içerisinde daha şık ve etkileyici görünmenizi sağlar.

Bu görevler En iyi anlar, Maçlar, Şöhret, İlerleme, Ögeler, Sosyal ve Genel olmak üzere 7 farklı sınıfta gruplandırılmıştır.

Bu görevlere giriş ekranında sağ alttaki görev butonu ve daha sonra başarımlar seçeneğinden 2 aşamada ulaşmak mümkündür.

  • En İyi Anlar;

Genel olarak oyun içerisi unvanların bulunduğu diğer görevlere göre zorluk seviyesi bir tık daha yüksek olan görevlerdir. Oyunda en üst liglerde bulunan kişilerin sahip olduğu bu unvanlar oyunda ne kadar tecrübeli olduğumuzu gösterir. Üst liglerde boy gösteren ve oyuna daha fazla zaman ayıran oyuncular için bu unvanlara erişmek oldukça önemlidir.

  • Maçlar;

Maçlar içerisinde belirli başarıları sağlayarak tamamlanan bu görevlerde daha çok oyun içerisinde ücretli yüklenen UC kuponu ile açılan sandıklardaki envanter ögelerini ücretsiz biçimde elde etmeyi amaçlamıştır. Genel olarak çeşitli sandık kuponlarının verildiği bu görevler sandıklardan çıkarılan ögelerle daha havalı ve şık görünüm kazanmanızı sağlar. Bu görevler görselliğe önem veren oyuncular için büyük bir fırsattır.

  • Şöhret;

Oyun içerisine yeni gelen modları oynamak üzerine olan bu görevler daha çok haritada oynamayıda görev olarak zorunlu kılmıştır. Genel olarak daha çok oyun içerisindeki para birimlerini görev ödülü olarak veren bu görevler alışveriş yapmayı seven oyuncular için oldukça idealdir.

  • İlerleme;

Görev türü başlığından da anlaşıldığı gibi oyuna daha fazla zaman ayırmak ve kendini geliştirmek üzerine olan bu görevlerdeki ödül dağılımı diğerlerine göre daha homojendir. Bu bölümde kıyafet ve silah kaplaması olarak  kalite seviyesi en yüksek ödüller bulunmaktadır. Para birimleri üst düzey kıyafetler, silah kaplamaları gibi birçok hediye bulunan bu görevlerde oyunda her zaman daha fazlasını isteyen oyuncular için oldukça uygundur.

  • Ögeler;

Oyunda daha fazla eşyaya sahip olunarak yapılan bu görevleri daha çok oyuna bütçe ayırabilen oyuncular yapabilmektedir. Bu görev ödülleri Yoldaş maması, kaplamalar, ürün geliştirme boyası gibi ücretli erişim sağlayabileceğimiz ödülleri de ekstra olarak bünyesinde bulundurur.

  • Sosyal;

Oyunda daha çok diğer arkadaşlarla etkileşim ve iletişim kurduğumuzda tamamlanabilecek olan bu başarım görevi türleri daha çok gümüş para, Bp para ve sandık kuponları hediye verirler. Marketten alışveriş yapabilmek ve bolca sandık açabilmek için bu görevleri tamamlayabilirsiniz. Bu görevler ayrıca oyun içerisindeki diğer oyuncular ile daha iyi ilişkiler ve iletişim kurmayı hedefleyerek oyun zevki ve kalitesini arttırmayı hedefler.

  • Genel;

Bu başarım görevleri daha homojen olarak oynanarak oyun içerisinde belirli modlara yığılmanın önüne geçmeyi hedefler. Görev ödülleri olarakta homojen dağılım gösteren bu görevlerde oyun avatarı, çerçeve gibi ekstra ödüllerde bulunmaktadır. Ve oyunda daha fazla zaman geçiren ve bir moda bağımlı kalmayan oyuncuların bu görevleri yapması onlar açısından çok daha uygun ve eğlenceli olacaktır.

Yukarı kısımlarda bahsettiğim şekilde birçok envanter eşyası, sandık kuponu, silah kaplamaları, avatar çerçeveleri, oyunvu avatarları, para birimleri ve oyun unvanları gibi birçok ödüle erişim sağlayarak oyunu çok daha eğlenceli ve kaliteli hale getirmek mümkündür.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Mobil Oyunlar kategorisinden Yazılar