Clash of Clans Altın Bileti Nedir? Nasıl Alınır?

12 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 15 saniye

Altın bileti, Clash of Clans için oyunculara Premium özellikler tanımlayan bağış, inşaatçı, eğitim hızlandırmaları sağlayan, aylık alınabilecek bir içerik paketidir. Altın biletini Sezon Mücadeleleri ekranından satın alabilirsiniz. Her ay bir sezon olarak tanımlanır ve satın aldığınız bu bileti o ay için kullanabilirsiniz. En büyük özelliği sahip olduğunuz bir kahramanın görünümünü değiştirip, savaşlardaki ganimet miktarını arttırmasıdır.

Altın biletini sadece satın aldığınız sezon için kullanabilirsiniz. Sezon bittiğinde otomatik olarak yenilenmez. Sonraki sezonda yeniden satın almanız gerekir. Ücretsiz altın bileti sahibi olmanız mümkün değildir.

Altın Biletinin Hediyeleri:

  • 1 taş ile birlikteki diğer üyelerin asker isteklerini doldurabilirsiniz. (Birlik bağışı)
  • Bina ve kahraman seviyeleri yükseltirken gerekli olan kaynağı düşürür ve inşaat sürelerini kısaltır.
  • Laboratuvarda büyü veya asker seviyelerini yükseltirken gerekli olan iksir veya kara iksir miktarını azaltıp, süreyi önemli ölçüde düşürür.
  • Bir kahramanınızın görünümü değişir.
  • Köyünüzde depo kapasitesini altın ve iksirde 25 milyona, kara iksirde ise 250 bine yükseltir.

Sezon döneminde oyun esnasında verilen görevleri yerine getirip 2600 puan topladığınızda bütün ödülleri toplayabilirsiniz. Bu ödüller sezona göre değişiklik gösterir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Mobil Oyunlar kategorisinden Yazılar