Biomutant Sistem Gereksinimleri

17 Nisan 2020 0 Yorum 1 dakika, 30 saniye

Biomutant ne zaman çıkacak ? Biomutant bilgisayarım kaldırır mı ? Ne kadarlık bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor, kaç GB ekran kartı gerekli gibi sorularla meşgulseniz tüm sorularınıza cevabımız var.

Biomutant, henüz çıkmadan Gamescom üzerinden ödül almış ve şu sıralar Steam platformunda en çok beklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Kesin bir çıkış tarihi verilmemiştir. THQ Nordic firması tarafından yayıncılığı üstlenilen yapıtın geliştirici firması ise 2015 yılında kurulan Experiment 101 oyun stüdyosudur.

İçinde bulunduğumuz yıl içerisinde oyunun çıkış yapacağı bilinse de koronavirüs nedeniyle çıkışın ertelenebileceği de yine dolaşan haberler arasında yer almaktadır.

Biomutant Açık dünyasında rahatça oyunu oynamak için henüz önerilen sistem gereksinimleri belirtilmedi. Fakat belirtilen minimum sistem gereksinimlerine bakarsak çok büyük güç gerektiren bir oyun olmadığı ortada. Yani ortalama 1000-1500 liralık bir masaüstü bilgisayarda rahatça oynanılabilir. (Dolar Kuru : 6,95 TL)

2 GB Directx 11 destekli ekran kartı oyunu oynamak için yeterli. Ayrıca 4 GB ram isteyen Biomutant , düşük bütçeli sistemlerde çalışması oyunun piyasada çok fazla satılacağını da belirlemiş durumda.

Oyunun official web sayfasına girdiğimizde hayal kırıklığı yaşasakta (En son paylaşılan haber 2018 yılına ait.) Birçok online satış mağazasında 120 dolarlara çıkan ön sipariş fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Biomutant Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7 veya Daha yüksek bir sürüm (64 bit)İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 yada 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955Bellek: 4 GB RAMEkran Kartı: 2 GB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 780 or Radeon R280)DirectX: Sürüm 11Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar