Mount&Blade 2 Bannerlord Hileleri

12 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 9 saniye

Oyunda zorlananlara özel hileler burada. Savaş esnasında tek komutla bütün düşmanları ortadan kaldırmak, haritada istediğiniz yerde istediğiniz miktarda malzeme veya silah zırh almak ya da birlik ekranında hangi tür ve seviye birlik ihtiyacınız varsa kolayca tedarik edebilirsiniz.

Öncelikle hileleri aktif etmek için Belgeler > Mount&Blade 2 Bannerlord > engine_config.txt isimli dosyayı not defteri ile açın içerisinde yer alan cheat_mode = 0 değerini 1 ile değiştirin. Artık hileleri aktif ettiniz. Şimdi kullanabilirsiniz.

At ve Kılıç 2 Bannerlord savaş esnasında kullanabileceğiniz hileler

  • CTRL + F4 rastgele bir düşmanı bayıltırsınız. Eğer hayatta değilseniz ekranınızda izlediğiniz askeriniz tarafından bayıltılır.
  • CTRL + ALT + F4 Savaş alanındaki bütün düşmanları ortadan kaldırır.
  • CTRL + H Karakterin sağlığını doldurur.
  • CTRL + SHIFT + H Atınızın canı azsa bu hile ile canını doldurabilirsiniz.

Haritada ışınlanmak için kullanacağınız tuş kombinasyonu ise CTRL + Sol Mouse Tık'dır. Harita sisi kaldırma hilesi bu oyunda çalışmamaktadır.

Envanter ekranındayken sol tarafta oyunda bulunan bütün eşyalar listelenir. İstediğiniz kadar para vermeden çekebilirsiniz.

Birlik ekranındayken sol tarafta oyundaki bütün askeri birimler listelenir. İstediğiniz türde ve seviyede askerleri birliğinize alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar