Capitalism Lab Hileleri

19 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika

Capitalism Lab için hile kodları sayesinde şirket hesabınıza para hilesi yapabilirsiniz. Ayrıca alt şirketlerinize de anında para tanımlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, oyundayken SHIFT'e basılı tutup 6 + 7 + 8 + 9 tuşlarına basıyoruz. Numerik klavye kullanmıyoruz, harflerin üzerindeki kısımdan. Eğer doğru yaptıysanız hilelerin aktif olduğunu bildiren bir ekran gelecek karşımıza.

ALT + C  Hesabınıza 10 milyon dolar ekler.

ALT + X  Alt şirketlerinizin tamamına 10 milyon dolar ekler. Eğer Subsidiary DLC sahip değilseniz bunu kullanmanıza gerek yok.

Not: Yapımcı İngilizce olmayan klavyeler için & + * + ( tuşlarına basıldığında hilelerin aktif olduğunu belirtmiş. Ben denedim fakat çalışmadı. Bunu da deneyerek hileleri aktif edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar