Black Desert Online - Yalancı Baba Görev Serisi

26 Nisan 2022 0 Yorum 2 dakika, 30 saniye

Black Desert Online Envanter Geliştirme görevlerinde yer alan "Bende Senin Gibi Olacağım Baba!" isimli görev için gereksinimlerden birisi Yalancı Baba görev serisini yapmanız gerekmektedir. Görev serisi oldukça basittir fakat biraz zaman almaktadır. Bunun nedeni görevde 1 adet Ogre, 20 Adet Ronaros ve 50 Adet Shultz Muhafızı öldürmeniz istenmektedir.

Yalancı Baba Görevini Yaparken kolaylık sağlayacak durumlar;

  • Hızlı bir At (Aşama 8 Yarış Atı veya Rüya Atı)
  • Minimum 240 AP bir karakter (Ronaros slotu için)

1.Görev: Yalancı Baba

Görevi Duvencrune şehrinde bulunan Odelphin isimli NPC'den alıyoruz. Görevi aldıktan sonra hemen Han'ın girişinde bulunan Gerez ile konuşarak ilk görevi tamamlıyoruz.

2.Görev: Bende Çok Eskiden

Gerez ile konuşarak görevi alabilirsiniz. Fakat görevi tamamlamak için Gerez'in size verdiği ve envanterinizde bulunan Paralı Asker Günlüğü eşyasına tıklayarak toplamda 3 görev yapmanız gerekmekte.

Aşağıdaki 3 görevi yaptıktan sonra teslim edeceğiniz NPC'ler görev slotlarının yakınlarında yer almaktadır.

2.1 Görev: Paralı Asker Günlüğü - OGRE

Bu görev, Gerez'den Bende Çok Eskiden görevini aldığınızda envanterinize gelen Paralı Asker Günlüğü Gerez ve Ogre isimli parşömene tıklayarak otomatik olarak alınır. Görevi tamamlamak için bir adet Ogre öldürüp, Tobare isimli NPC'ye giderek görevi tamamlayabilirsiniz. Görev sonunda Gerez ve Ogre bilgisini elde edeceksiniz. Görev bittikten sonra Tobare size devam edebilmeniz için yeni bir parşömen verecek.

2.2 Görev: Paralı Asker Günlüğü - Orman Ronarosu

Ogre görevini tamamladıktan sonra Tobare size yeni bir parşömen verecek. Bu parşömeni(Paralı Asker Günlüğü Gerez ve Orman Ronarosu) açarak görevi alabilirsiniz. Görevde 20 adet Ronaros mobu kesmeniz yeterlidir. Görevi tamamlamak için Nelindo'ya gitmeniz gerekiyor. Görevi tamamladıktan sonra Gerez ve Orman Ronarosu bilgisini ve Paralı Asker Günlüğü Gerez ve Shultz Muhafızı parşömeni elde edeceksiniz.

2.3 Görev: Paralı Asker Günlüğü Shultz Muhafızı

Orman Ronarosu görevini tamamladıktan sonra aldığınız yeni parşömeni açarak bu görevi kabul edebilirsiniz. Görevde 40 adet Shultz mobu kesmeniz gerekiyor. Görevi tamamlamak için Kunga isimli NPC' ile konuşabilirsiniz. Görev sonrası Gerez ve Shultz Muhafızı bilgisi elde edeceksiniz.

Üç görevi tamamladıktan sonra tekrar Gerez'e dönerek görevi tamamlayabiliriz.

3.Görev: Beraber Çalıştığım iş Arkadaşım

Gerez'den görevi alıp, topladığımız Gerez'in Paralı Asker Günlüğü'nü Durgeff'e teslim ederek tamamlıyoruz. Görev sonunda Gerez ile Odelphin'in Buluşması isimli bilgiyi öğrenebiliriz.

4.Görev: Ben de Senin Gibi Olacağım Baba!

Durgeff Gerez'in hakkını vermek istiyor. Durgeff'ten görevi alıyoruz ve Odelphin'e dönüyouz ve Gerez'in gerçekten efsane bir paralı asker olduğunu ona söylüyoruz. Görev sonrası Envanter Slotu +2 Genişletme eşyasını elde edebiliriz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar