Stronghold Kingdoms Hazine Kalesi ve Ödülü

03 Mayıs 2021 0 Yorum 1 dakika

Stronghold Kingdoms'ta bazen Pariş merkezlerine rastgele seviyede hazine kalesi gelir. Bu YZ kalesi herhangi bir onur vermez ve günde sadece 1 defa saldırılabilir. Hazine kalesinin bazı alanlarına rastgele yerleştirilen hediye sandıklarını tetikleyerek ödül elde edebilirsiniz.

Askerler doğası gereği direk kale merkezine saldıracaktır. O nedenle bu sandıkların tetiklenmesi biraz zordur. Askerlerinizi sandıkları tetikleyecek şekilde dağıtmanız ödülleri almanızı sağlayacaktır.

Hazine kalesi ödülleri ise Çark'tır. Çarklar rastgele kart paketleri veya yüksek miktarda altın kazanabileceğiniz oyunun en güzek ödülüdür.

Çark'ların dereceleri bulunmaktadır. Bu derecelere göre 1x 5x 10x kart paketleri (Her bir pakette 5 kart bulunur), 1K,10K,100K altın veya kart değişim puanları elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar