Metin2 - Zırh Sipariş Görevi Nasıl Yapılır ? (Level 11)

21 Kasım 2020 0 Yorum 1 dakika, 9 saniye

Artık daha detaylı görevlere adım attığımız 11 level olduysak bu görev açılmış ve yapmamız gerekir. Zırh satıcısına giderek yeni bir zırh sipariş yapmamızı söyleyen görevi Zırh satıcısından alıyoruz. Ardından gerekenleri öğrenmek için Demirciye uğruyoruz. İyi bir zırh elde etmek için demir, deri ve kömüre ihtiyacımız var ve bunları temin etme görevi yine bize düşüyor. Bilge Uriel’den demir istiyoruz, o da karşılığında bizden düşürdüğü kitabı istiyor. Bu kitabı bulmak için Aç yabani köpek avlamamız gerekiyor.

Köpeklerden kitabı alıp Uriel’e veriyor ve demiri alıyoruz. Ardından deri almak için Octavio’a gidiyoruz. Derinin karşılığında bizden Safra istiyor. İlaç yapmak için kullanacağını söyleyip safrayı Ayılardan elde edebileceğimizi bildiriyor ve ayı avlayarak Octavio’nun ihtiyacı olan Safrayı elde edip onu Octavio’a teslim ediyoruz. Son olarak kömür için Yonah’a gidiyoruz ve o da karşılığında kil talep ediyor. Kili kırmızı yaban domuzu avlayarak elde edip kömürü teslim alıyor ve hepsini demirciye vererek görevi tamamlıyoruz.

Görevin Ödülleri Nelerdir ?26,000 Tecrübe Puanı15,000 Yang oyun parası18 Level Zırhı +3 (Efsunlu çıkabilir)Domuz Burnu

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar