Lost Ark - Ücretsiz Pet Görevi Nasıl Yapılır?

15 Şubat 2022 0 Yorum 1 dakika

Oyuna başladığınız şehirde(Prideholme) ana göreve devam ederken, şehir merkezine geldiğinizde mor renkli bir ikon haritada göreceksiniz. Bu ikonun olduğu yere gittiğinizde NPC Blueberry ile konuşup Pet görevine başlayabilirsiniz.

Görevi kabul ettiğinizde NPC'nin hemen solunda duran küpü toplamanızı isteyecek. İçerisindeki malzemeleri tek tek toplayacaksınız.

Toplama bittikten sonra tekrar BlueBerry NPC'sine dönün ve görüşün. Ardından sizi diğer NPC RedBerry'e yönlendirecek. Haritadan takip edebilirsiniz.

Redberry ile konuştuktan sonra şehrin meydanındaki pete yönlendirecek. Working Achatemeow isimli bu pet NPC'ye gidiyoruz.

Etkileşimi tamamladığınızda size bir adet pet verecek.

ALT + P tuşu ile pet ekranını açabilirsiniz. Pet otomatik olarak moblardan düşen eşyaları sizin yerinize toplar. Ayrıca Kritik vuruş, HP yenileme gibi bazı özel bufflar sağlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Görevler kategorisinden Yazılar