CalpheON Şöleni Bölüm 2 Kupon Kodları

26 Mart 2022 0 Yorum 1 dakika

Calpheon şöleni 2. etap başladı. Şölende dağıtılan birçok ücretsiz oyun içeriği için kupon kodlarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yayını izlemek için ;

HOPE-TOSE-EYOU-SOON

İlk Kod ile 2000 cron taşı, silah takas kupon kutusu, 30 günlük zanaatkar kutsaması, özel yolculuk kutusu ve Rubinin mektubu elde edebilirsiniz.

THX4-WATC-HING-EPI2

Karakter kopyalama olayını biraz daha uzatmak için 500 Marni'nin dengesiz yakıtı ve 150 FS ile birlikte 20 adet Parıltılı Shakatu Nişanı hediye edilmiştir.

GRAB-YOUR-JSHA-MMER

Koduunu girerek 1 adet J'nin Keskin Çekici elde edebilirsiniz.

QUIZ-SHOW-GIFT-HERE

100 FS (Köşk Etkinliği), Gizemli Zanaatkar Hafızası Paketi(9.Soru Ödülü), Etkinlik Yükseltme Yardım Seti III (8.Soru Ödülü), Patrigio'nun Kıyafet Çantası(7.Soru Ödülü), J'nin Özel Parşömeni(6.Soru ödülü), Etkinlik Lüks iç Dekorasyon Seçim Kutusu(5.Soru Ödülü), Etkinlik Lüks Mobilya Seçim Kutusu (4.Soru Ödülü), 40 FS (3.Soru Ödülü), Etkinlik Lüks Yarış Atı Eğitim Kutusu(2.Soru Ödülü), Etkinlik Yükseltme Yardım Seti I (1. Soru Ödülü)

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Kupon Kodları kategorisinden Yazılar