Black Desert Online Calpheon Şöleni Kupon Kodları

11 Aralık 2021 0 Yorum 1 dakika

Calpheon şöleni için paylaşılan kupon kodları ile J'nin çekici, 150 Valks'ın tavsiyesi, Kamasylve Kutsaması,Eski Ay Gizli Kitabı, Cron Taşı x1,000, %300 Level & Beceri EXP Parşömeni ve yarış atı eğitim eşyaları elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyuna giriş yapıp kupon kodu kullan bölümünden aşağıdaki listede yer alan kodları kullanmak.

CALP-HEON-WITH-YARR  J’nin Keskin Çekici x1 Valks’ın Tavsiyesi (+150) x1
THAN-KYOU-EVER-YONE  Cron Taşı x1,000 %300 Level & Beceri EXP Parşömeni (60 dk.) x10 J'nin Özel Parşömeni x3 [Etkinlik] Parıltılı Shakatu Nişanı x10 Gizemli Zanaatkar Hafızası Paketi x1 [Etkinlik] Günün Atı Eğitim Kutusu x1 [Etkinlik] Lüks Yarış Atı Eğitim Kutusu x2 
CALP-HEON-EXCH-ANGE  Ana Silah Takas Kuponu x1 Alt Silah Takas Kuponu x1 Uyanış Silahı Takas Kuponu (7 Gün) x1 
ANSW-ERIS-KZAR-KAAA 

[Etkinlik] Kamasylve Kutsaması (7 Gün) x1 

WARF-ORBL-ACKS-TONE  [Etkinlik] Eski Ay Gizli Kitabı (7 Gün) 
CALP-HEON-WITH-YARR  J'nin Keskin Çekici x1 Valks’ın Tavsiyesi (+100) x1 

Kupon kodlarını 31 Ocak 2022 tarihine kadar kullanabilirsiniz. J'nin Keskin Çekici 25 Mayıs 2022 tarihinden önceki bakımda silinecektir. Bunu dikkate alarak kullanmanızda fayda var.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Kupon Kodları kategorisinden Yazılar